Párty stany 3 x 6 m! V létě nenahraditelná věc

Párty stany 3 x 6 m využijete v létě a s příslušným vybavením i za chladného podzimu. V horkých dnech jde o nenahraditelný praktický doplněk, dopřejete si v jeho stínu relaxační dovolenou, bez vos a komárů, pokud si přiobjednáte moskytiéru. Chladný večer nevadí, zůstanete v teple, užijete si večer s grilem, můžete zpívat a hrát na kytaru až do rána. Samozřejmě, ideální pro letní sídlo, je stacionární altán ze dřeva. Ale pokud toužíte po mobilním přístřešku, jsou párty stany 3 x 6 m dobrou volbou.

Párty stany 3 x 6 m! Na co se zaměřit při výběru?

Pravidelně cestujete nebo měníte místo, kde pořádáte pikniky, firemní akce, kulturní a sportovní akce? V tom případě je hmotnost a rychlost instalace stanu zásadní. Máte-li velkou rodinu a dochází k vám spousta přátel, je lepší zvolit klasiku. K tomuto účelu jsou párty stany 3 x 6 m nejlepší.  Vždy dejte přednost kvalitě před sníženou cenou. Snažte si vybrat spolehlivý stan, případně s 4 nebo 6 ks okny, stěnami a pevnou střechou, které budou odolné vůči poryvům větru a dešti. Párty stany 3 x 6 m musí být v prvé řadě stabilní, doporučujeme zvolit mnohostranný zaoblený tvar stanu, který se lépe dokáže vypořádat s větrem a je stabilnější. Ve většině stanů jsou speciální kolíky, které jsou namontované na rozšíření a poskytují dodatečnou stabilitu stanu.

 Párty stany 3 x 6 m – tkanina a konstrukce

Ujistěte se, že párty stany 3 x 6 m jsou vyrobené z voděodolného a prodyšného materiálu, jinak prostě nebude dýchat. Nejspolehlivější materiál je polyester. Stany z polypropylenu jsou sice levnější, ale jejich životnost je mnohem nižší. Skvělá volba -okna s moskytiérou, budete trávit čas na čerstvém vzduchu, aniž by vás otravoval dotěrný hmyz, který umí zkazit váš den v přírodě. Kovová konstrukce musí být vyrobena z nekorodujícího materiálu, je žádoucí, aby byla dostatečně silná a zajistila stabilitu stanu.