PÁNSKÉ SVETRY NA KAŽDOU PŘÍLEŽITOST

Pánské svetry se staly nenahraditelným kouskem v šatníku muže. Nosí se téměř kamkoliv, stačí jen vybrat ten správný typ. Jestliže si totiž obléknete svetr s veselým vzorem na pracovní schůzku, nejspíše moc neuspějete. Je potřeba tedy opravdu přemýšlet nad tím, jaký svetr si kam vzít. Nejsnazší varianta je samozřejmě pořídit si jednoduchý svetr, kterým nikdy nic nezkazíte. Od toho tu jsou například pánské pulovry. Sice je v obchodech najdeme skoro ve všech barvách, ale ty klasické neutrální jsou nejvíce elegantní. Hodí se například i na košili a pod kabát. Proto třeba ze začátku zvolte tento typ, který unosíte nejvíce.

Mluvit bychom měli také o typu výstřihu. Kromě obloukového jsou tu totiž také pánské svetry do véčka. Určitě je všichni znáte, jelikož jich jsou plné obchody a muži je stále nosí. Tyto svetry se ale možná nehodí úplně všude, jelikož pokud je véčko poněkud hlubší, není to příliš formální.

Chcete-li svetr na zapínání, máme tu dvě varianty. První z nich jsou pánské svetry se zipem. Velké usnadnění představuje právě ten zip. Jeho jedinou nevýhodou je, že ne vždy působí dost elegantně, a proto ho raději vytáhněte na běžné nošení či soukromé příležitosti. Druhým typem jsou pánské svetry na knoflíky. Ty jsou asi známější, jelikož knoflíky jsou prostě v módě. Pokud chcete dosáhnout spíše ležérního vzhledu, nechte knoflíky rozepnuté a svetr tak bude vypadat volně. Nehodí se to ale na formální příležitosti, od toho tu jsou právě pulovry.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *