Nůžkové stany 3 x 3 m – rychle rozložitelné, úžasně funkční

Jaro je tady, léto tu bude coby dup, a proto je třeba popřemýšlet o tom, jak zajistit přístřešek před sluncem a deštěm. Rychlé, jednoduché a efektivní řešení nabízí nůžkové stany 3 x 3 m. Přece se stále nebudete spoléhat na předpovědi počasí, která v poslední době mnoho nevychází.  Nabídka nůžkových a párty stanů je obrovská, jen je třeba zvolit ten správný rozměr. Čtyřčlenná rodina se může zaměřit na nůžkové stany 3 x 3 m. Jde o velice praktický výrobek, který nejen okrášlí vaší zahradu, ale může posloužit i jako mobilní garáž, skladiště nebo si pod stan šoupnete stojan s mokrým prádlem.  Podnikatelé si mohou klasické velkokapacitní nebo i malé nůžkové stany 3 x 3 m nechat potisknout výrazným logem či fotem. Je třeba se odlišit od konkurence.

Na cestovaní jedině nůžkové stany 3 x 3 m

Nůžkové stany 3 x 3 m – méně zručný člověk je rozloží jediným pohybem. Pochopitelně se obejde bez nářadí. A tento luxus je i důvodem pro zvýšení ceny. Dále oceníte lehkou konstrukci a přenos v tašce, kterou krásně uložíte do kufru auta. Vybrat si můžete ocelovou nebo hliníkovou konstrukci. Doporučujeme ji zvolit podle toho, k jakému účelu chcete stan využít. S dobrým kotvením však oba typy odolají i prudšímu větru či intenzivnímu dešti. A pokud budete časem potřebovat více místa, tak stačí dokoupit stejný model, neboť se nůžkové stany 3 x 3 dají krásně propojit. Praktické – můžeme tento výrobek jen doporučit.

Nůžkové stany 3 x 3 m – náhradní díly, barvy a rozměry

Každý internetový obchod, který nabízí nůžkové stany 3 x 3 m prodává i náhradní díly – moskytiéru, přenosné tašky, osvětlení, bočnice atd. Stany lze využít jako: plážový stan, zahradní altán, promo stan atd. Nejčastěji objednávané rozměry: 2 × 2m, 2 × 3m, 3 × 3m, 3 × 4m, 3 × 6m. Barevnost – bílá, modrá, červená, zelená, žlutá, modrá a černá.