Jak na nejlevnější párty stan v rozměru 3 x 6 m?

Poradíme jak vybrat párty stany v rozměru 3 x 6 m opravdu levně.

Rozměr 3 x 6 m patří k druhéme nejprodávanějšímu. (první je 3 x 3 m). 3 x 6 m – to už je pohodička i pro větší oslavu spojenou třeba s grilováním a podobně. Do stanu 3 x 6 m zaparkujete pohodlně i osobní automobil. Opravovat auto tedy potom můžete v suchu i v případě nepříznivého počasí.

K nejlevnějším variantám patří párty stany 3 x 6 m v klasickém provedení a bez bočnic. Za ty je ale lépe si připlatit. Déšť ani sluneční paprsky totiž nedopadají na střechu stanu kolmo. Bez bočnic nemůžete použít celý vnitřní prostor stanu neb se vám snadno může stát, že vám naprší na nohy nebo vám je spálí sluníčko 🙂

Bez bočnic jsou na trhu k mání bílá, zelená a červená barva. Plachty jsou polyesterové. Ceny startují od 2400,- včetně DPH.

Dobrý výběr párty stanů v rozměru 3 x 6 m zde.

Jak píšeme výše, doporučujeme si připlatit za bočnice. Jen s bočnicemi si můžete oslavu nebo cokoliv, co budete ve stanu 3 x 6 m podnikat, řádně užít. V tomto případě jsou na výběr čistá bílá barva a proužky v královské modré a zelené barvě. Tyto levné stany jsou k mání i v rozměru 3 x 3 m, o kterých jsme psali dříve. Stany můžete mezi sebou i kombinovat- spojovat a vytvořit tak úctyhodné zastřešení.

Nezapomínejte, že žádný párty nesmí zůstat postavený v případě prudkého větru nebo krupobití!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *