Dřevěné sochy Radima Sibery

Dřevěné sochy jako originální dřevěná reklama

Vaši rodinnou firmu, restauraci či jiný podnik mohou ozdobit dřevěné sochy před vchodem. Před moravskou chalupou může stát kyprá selka s chasníky, před rybí restaurací rybář s rybou a na vaší budově může viset třeba reklamní štít vyrobený z dubového či jiného druhu dřeva vyrobený na zakázku. Nemusí tam přece viset jen světelný nápis Coca-Cola. U stylové restaurace budou dřevěné sochy působit jako stylový doplněk a složit k upoutání pozornosti kolemjdoucích. Zláká je vstoupit do restaurace a o to přece jde.

Dřevěná reklama

Jeden ze zákazníků si objednal třeba dřevěný reklamní štít ve tvaru dřevěného kola pro svou restauraci poblíž centra Pardubic. Jako předloha mi posloužil nápis na jídelním lístku včetně obrázku loukoťového kola. Ten se právě používá jako logo. Vývěska je vyrobena z jednoho celistvého kusu krásné dubové fošny. Musela být hodně pevná, protože je vystavena venku a musí odolat povětrným podmínkám. Proto není rám po obvodě přiklížen, ale je vyfrézován rovnou do fošny. Svisle směrem z hora dolů byla pak celá reklamní deska provrtána a hodila se pak pro zavěšení nad vchodem do restaurace. Následně byla napuštěna bezbarvým bochemitem, což je tenkovrstvá lazura, kterou si už dokončí zákazník ve stejném odstínu, jako je i celá konstrukce jeho zahrádky pro hosty restaurace.

Originální logo i dřevěné sochy

Dřevěná forma reklamy i dřevěné sochy motorovou pilou mohou sloužit jako poutač. Taková dřevěná reklama je svým designem naprosto vhodná do všech venkovských sídel, zahradních restaurací a stylových objektů. Pokud takovou chcete, neváhejte mě oslovit. Něco už spolu vymyslíme. Budu se řídit vašimi představami a přáními. I když jsou zahradní sochy vytvářeny pro příjemnou náladu, je třeba je umísťovat do zahrady s velkým rozmyslem. Na jedné straně vytváří velkou dominantu, která má být vidět, ale na druhé straně nesmí působit v zasazeném prostředí rozpačitě. Pokud ale nedáte zmíněnou sochu selky do vily s minimalistickým vzhledem, dřevěné sochy jsou vždy vkusným doplňkem a neuděláte s nimi chybu.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *